Poslat e-mail Úvodní stránka Mapa stránek
O síti    Produkty a služby    Zákaznická podpora    Kontakty    
 
 

WiMax

Systém wimaxWiMax patří v současné době k nejatraktivnějším a nejdynamičtěji se rozvíjejícím oblastem telekomunikačních technologií a bezdrátových sítí.
Tento system je postaven na zcela nové normě a přináší tak do světa bezdrátových technologií mnoho vylepšení a rozšířených možností.

Systémem WiMax lze propojovat místa vzdálená desítky kilometrů rychlostmi řádově v megabitech za sekundu. Na krátké vzdálenosti je možno vysílání přijímat i bez nutnosti přímé viditelnosti na vysílač.

WiMax není omezen jen na volná bezlicenční pásma, která jsou v dnešní době vlivem silného zarušení již pro kritické spoje ve městech zcela nepoužitelná. Sítě WiMax pracující v licencovaných pásmech naopak přináší opravdovou garanci služeb a stávají se tak ideálním řešením pro firemní zákazníky vyžadující maximální dostupnost a spolehlivost, vzdálené přístupy do svých lokálních sítí přes VPN, nebo hlasové služby.

Naše pozice
Naše společnost je prvním poskytovatelem internetu v regionu, kterému byly Českým telekomunikačním úřadem přiděleny vysílací frekvence pro přenos dat v licencovaném pásmu.
Na těchto frekvencích provozujeme vysílače WiMax a jsme tak v současné době jediným poskytovatelem bezdrátového připojení v regionu, který je schopen realizovat skutečně garantované datové a telekomunikační služby.

Co nabízíme
Spolehlivé a garantované vysokorychlostní připojení k internetu prostřednictvím bezdrátové technologie WiMax v licencovaném frekvenčním pásmu.
Komplexní datové a hlasové služby s vysokou mírou zabezpečení a garance.

Komu je nabídka určena
Toto řešení je vhodné zejména pro firemní zákazníky, kteří potřebují maximálně spolehlivé datové a telekomunikační služby, využívají prostředky pro vzdálenou správu a datově propojují své pobočky.
Našimi spokojenými klienty, využívajícími technologie WiMax, jsou také střední a základní školy, městské a obecní úřady a další instituce a subjekty, které si již nemohou dovolit nadále tolerovat nestále klesající kvalitu bezdrátových sítí využívajících zarušená bezlicenční frekvenční pásma.


Novinky
 Nastavení DNS serverů

Prosíme klienty o kontrolu nastavení DNS serverů. Správné adresy a pořadí DNS serverů je: 193.17.250.2 a 195.78.122.2.

 Internet v licencovaném pásmu

Jsme první firma v regionu (a jedna z prvních deseti v ČR), která nasadila a provozuje nové a moderní WiMAX technologie na vyhrazených licencovaných frekvencích.

 Bezrátová IP telefonie

Potřebujete provozovat bezdrátové telefony?  Využijte bezdrátovou IP telefonii.

 Průzkum vývoje WiMaxu

V měsíci červnu byla zveřejněna studie vývoje WiMaxu. Vsadili jsme na správnou technologii a klientům ji nabízíme již půl roku. WiMAX má lepší prognozy než UMTS mobilních operátorů.


 
 
2006 © NetBone